Житловий комплекс "Шенген"
Будівельна компанія MD BAU завершила будівництво 11 будинку у ЖК «Шенген»
ЖК «Шенген» Будинок № 11
В вересні 2020 року будівельна компанія MD BAU почала будівництво будинку №11 і виконала такі роботи:
Земляні і фундаментні роботи
Бетонування фундаменту. Після проведення підготовчих робіт першим етапом у будівництві є бетонування фундаменту. Коли моноліт стає міцним, можна проводити будівельні роботи, зводити стіни та каркас, гідроізольовувати фундамент.
Зведення стін будинку №11
Виконані такі роботи: Встановлено каркас будівлі,
влаштування сходових маршів,стін і перегородок.
Здача будинку №11
Будівництво об’єкту розпочато у вересні 2021 року на замовлення ТОВ «РІЕЛ», роботи здійснюються з дотриманням проєктної документації та усіх будівельних норм. В 2022 році будинок загальною площею .....м² введено в експлуатацію.

Комплекс виконаних робіт

 • Земляні роботи

  Видалення рослинності і очищення ділянки, вивіз сміття і підготовка фундаменту перед будівництвом
 • Підготовка котловану

  Земляні роботи. Підготовка котловану, переміщення та укладання ґрунту у відвал, формування щебенево-піщаної підготовки під фундамент.
 • Бетонування фундаменту

  Перед заливанням фундаменту наші працівники проводять підготовчі роботи, а коли він досягає достатньої міцності, розпочинають зведення монолітно-каркасних споруд.
 • Зведення монолітно-каркасних споруд

  Будівництво монолітно-каркасних споруд, монтаж колон та балочних клітин будівель, монтаж металевих башт, зведення стін та перегородок.

 • Гідроізоляція фундаменту

  Для захисту фундаменту від вологи та руйнування, проводиться гідроізоляція фундаменту.
 • Мурування стін та перегородок

  На об'єкті для зведення стін та міжкімнатних перегородок використовувалась цегла повнотіла м-100, блок керамічний 2-12-НФ, та газоблок.
 • Прокладання інженерних мереж

  Прокладання внутрішніх інженерних мереж. Прокладання мереж теплопостачання, водопостачання, водовідведення, встановлення трубопроводів.

 • Фасадні роботи

  Фасадні роботи. Від якості проведення зовнішніх оздоблювальних робіт залежить не лише краса будівлі, а й її міцність і енергозберігаючі властивості.

Будівельна компанія MD BAU - будуйте разом з нами

Пропонуємо будівництво під ключ, яке передбачає якісне виконання усіх етапів та чіткий контроль роботи команди. Також ми легко вливаємось у вже активний робочий процес, швидко виконуємо конкретне завдання, та передаємо естафету далі. З нами легко працювати.

MD BAU - будівельна компанія Львів, для якої рідний. Проте ми прагнемо впроваджувати успішні ідеї по усій Україні. І в нас виходить, адже саме забудовники Львова, який є складний інфраструктурно, ландшафтно, архітектурно, здатні влитись в складне середовище інших міст.

Ми не будуємо гіпотез, ми створюємо сучасність.

Адреса

м. Львів, Шевченка 60 / 9

Телефон: +380 67 699 51 81

Пошта: a.bulah@gmail.com