Житловий комплекс “Семицвіт”
ЖК Семицвіт – реалізований за принципом «доступне житло для комфортного життя»
Наші проєкти
«Семицвіт» на Шевченка – це ультрасучасний житловий комплекс, з відмінним плануванням, зручною геолокацією та досконалою інфраструктурою.
Будинок 9 у ЖК «Семицвіт»
Будівництво будинку розпочалось у серпні 2018 року та завершилось у 2019 році, на замовлення ТОВ «Інтеграл-Буд». Об’єкт, загальною площею 11 182 м².
Будинок 10 у ЖК «Семицвіт»
Будівництво будинку розпочато у травні 2019 року, на замовлення ТОВ «Інтеграл-Буд». Об’єкт, загальною площею 10 482 м², успішно завершено у 2020 році та здано в експлуатацію.
Будинок 11 у ЖК «Семицвіт»
Будівництво будинку розпочато у серпні 2017 року та завершено у 2018 році, на замовлення ТОВ «Інтеграл-Буд». Об’єкт, загальною площею 11 466 м², успішно завершено та здано в експлуатацію, уже сьогодні будівлю заселено.

Перлина центральної частини Львова

ЖК «Семицвіт» розташований у центральній частині міста Львова, у пішій доступності до Оперного театру.

Будинок 12 у ЖК «Семицвіт»

Будівельні роботи на об’єкті розпочались у листопаді 2017 року та були завершені у 2017 році, на замовлення ТОВ «Інтеграл-Буд». Об’єкт, загальною площею 8443м², успішно завершено та здано в експлуатацію

Будинок 15 у ЖК «Семицвіт»

Успішно завершено та здано в експлуатацію в 2017 році. Робота на проекті проводилася відповідно до документації, будівельних норм та стандартів.

Будинок 16 у ЖК «Семицвіт»

Будівництво будинку розпочалось у березні 2019 року та завершилось у 2020 році, на замовлення ТОВ «Інтеграл-Буд». Об’єкт, загальною площею 3 387 м², успішно завершено та здано в експлуатацію.

Комплекс виконаних робіт

 • Земляні роботи

  Видалення рослинності і очищення ділянки, вивіз сміття і підготовка фундаменту перед будівництвом
 • Підготовка котловану

  Земляні роботи. Підготовка котловану, переміщення та укладання ґрунту у відвал, формування щебенево-піщаної підготовки під фундамент.
 • Бетонування фундаменту

  Перед заливанням фундаменту наші працівники проводять підготовчі роботи, а коли він досягає достатньої міцності, розпочинають зведення монолітно-каркасних споруд.
 • Зведення монолітно-каркасних споруд

  Будівництво монолітно-каркасних споруд, монтаж колон та балочних клітин будівель, монтаж металевих башт, зведення стін та перегородок.

 • Гідроізоляція фундаменту

  Для захисту фундаменту від вологи та руйнування, проводиться гідроізоляція фундаменту.
 • Мурування стін та перегородок

  На об'єкті для зведення стін та міжкімнатних перегородок використовувалась цегла повнотіла м-100, блок керамічний 2-12-НФ, та газоблок.
 • Прокладання інженерних мереж

  Прокладання внутрішніх інженерних мереж. Прокладання мереж теплопостачання, водопостачання, водовідведення, встановлення трубопроводів.

 • Фасадні роботи

  Фасадні роботи. Від якості проведення зовнішніх оздоблювальних робіт залежить не лише краса будівлі, а й її міцність і енергозберігаючі властивості.

Будівельна компанія MD BAU - будуємо сучасність

Бути молодим, не означає бути недосвідченим. В контексті розвитку бізнесу - це, першочергово, розуміти сучасні реалії ринку, гнучко реагувати на зміни, легко впроваджувати інноваційні рішення та тонко прогнозувати розвиток тенденцій.

Ми працюємо з 2016-го року. Здається не багато, але саме молодість і є нашою перевагою. Ми позбавлені баласту застарілих, атавістичних конструкцій, тому встигаємо керувати усіма процесами, пропонуючи кращі рішення та надійніший результат.

Ми захоплюємось плануванням Барселони з її практичною системою суперкварталів. Поважаємо Будапешт та інші європейські міста за стійкість в переконаннях про гармонійну забудову та її вплив на панораму міста. Уважно слідкуємо за європейськими тенденціями та прагненням створювати еко-простори. Ми знаємо як розробляти та втілювати подібні проекти.

Адреса

м. Львів, Шевченка 60 / 9

Телефон: +380 67 699 51 81

Пошта: a.bulah@gmail.com